ספארי קמפינג  7 ימים/6 לילות בשמורות Manyara/Ngorongoro/Serengeti  

 

יום 1:

עם הנחיתה בשדה התעופה Kilimanjaro, תיפגשו עם הנהג הפרטי שלכם ותוסעו לשמורת Manyara, אבן חן שמתוארת בידי ארנסט המינגווי כ"יפה ביותר שראיתי באפריקה". משער הכניסה, הכביש מתפתל דרך שטחים מיוערים ועשירים בצמחייה כמו בג'ונגל. במקום נמצאות להקות של מאות בבונים, קופים כחולים וציפורים ממינים שונים מצייצות בתזמורת אדירה מעל צמרות העצים. השמורה מספקת את הרקע המושלם לעולם הציפורים של טנזניה. למעלה מ-400 זנים שונים. אחד השיאים כולל אלפי פלמינגו ורודים בנדידתם המחזורית, כמו גם ציפורי מים גדולים, פליקנים, קורמורנים וחסידות. לקראת הערב תחזרו ל-Kirurumu Tented Lodge לארוחת ערב ולינה בשמורה.

 יום 2:

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לסיור נוסף בספארי שבשמורה. אחרי סיור קצר וארוחת צהריים מקומית, תיסעו לשמורת Serengeti, הפארק המפורסם ביותר בטנזניה, המשתרע על פני שטח של כ-15,000 קמ"ר. מבקרים בשמורה יוכלו לצפות בלהקות גדולות של אריות, פילים, ג'ירפות, קופים וחיות אחרות הנודדות דרך המרחבים הפתוחים. נדידת החיות היא ככל הנראה, מה שהופך את שמורת ה- Serengeti למפורסמת כל כך. למעלה ממיליון חיות נודדות לערבה בדרום מההרים שבצפון בגלל הגשמים הקצרים בכל אוקטובר ונובמבר, ואז הן פונות מערבה ולצפון אחרי הגשמים הארוכים באפריל, מאי ויוני. תחזרו ללוד'ג בשעות אחר הצהרים המאוחרות, ותיהנו מארוחת ערב ולינה בשמורה.

 יום 3:

יום שלם נוסף בשמורת Serengeti. ארוחת ערב ולינה במחנה קמפינג בשמורה.

 יום 4:

יום שלם נוסף בשמורת Serengeti. ארוחת ערב ולינה במחנה קמפינג בשמורה.

יום 5:

לאחר ארוחת הבוקר תיסעו לשמורת Ngorongoro דרך Olduvai Gorge, שם נמצאו שרידים של האדם הקדמון שחי לפני כמילון שנים ומציג מערכת סביבתית שהיא אחת העתיקות על כדור הארץ. כשתגיעו, תצאו לסיור מקיף בשמורת Negorongoro, הבנויה כולה בתוך מכתש ענק. לפני יותר משני מיליון שנים, היה המכתש הר געש פעיל. לאחר שהתפרץ, יצר הר הגעש את המכתש שנמתח על פני 19 ק"מ. אזור השמורה מוגן היטב על ידי קירות המכתש ומספק מקלט לאלפי זנים שונים של חיות. תוכלו לראות את הקרנף השחור, פילים, אריות, צ'יטות, ראמים, צבועים, זברות ורבים אחרים. שבטים מסאים הפכו את המכתש הזה לביתם והם מוגנים היטב על ידי הקירות של המכתש, לשבטים אלו יש רשות מיוחדת לעבד את האדמה ולרעות את העדרים. בערב תחזרו ללוד'ג Simba Campsite, ותיהנו מארוחת ערב ולינה בשמורה.

יום 6:

בבוקר תרדו כ-600 מ' לסיור של חצי יום בשמורה. לאחר ארוחת הצהרים תיסעו לשמורת Tarangire. ארוחת ערב ולינה ב- Karatu.

 יום 7:

לאחר ארוחת הבוקר תיסעו בחזרה לארושה, ולאחר ארוחת צהרים תועברו לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

 מחיר החבילה כולל:

  • לינה במחנות הקמפינג על בסיס פנסיון מלא
  • רכב 4X4 עם נהג/מדריך דובר אנגלית
  • דמי כניסה לכל שמורות
  • מתכננים נופש בטנזניה? לעוד חבילות לטנזניה, דילים לטנזניה או טיסות לטנזניה, לחצו כאן.
  • לצפייה בכל חבילות הנופש לדרום אפריקה לחצו כאן.
  • לצפייה בכל חבילות הנופש לאתיופיה לחצו כאן.
  • לצפייה בכל חבילות הנופש להודו לחצו כאן.
  • לצפייה בכל חבילות הנופש לסרי לנקה לחצו כאן.