Slide 11
Slide 11
Slide 11
Slide 12
Slide 12
Slide 12
Slide 2
Slide 2
Slide 2
Slide 4
Slide 4
Slide 4
יום שישי – משהו משהו משהו
יום שישי – משהו משהו משהו

משהו על היום השישי,

שבו נראה ככה וככה

יום שישי – משהו משהו משהו
Slide 5
Slide 5
Slide 5
Slide 7
Slide 7
Slide 7

הסיור לברלין הינו אחד מאבני הדרך החשובים בסצנת האמנות העכשווית באירופה. מי שהיה כבר בברלין ומכיר את סצנת האמנות שם, יופתע לגלות ברלין לגמרי אחרת! מפגשים עם אמנים פורצי דרך, ביקורים באספי אמנות פרטיים מיוחדים במינם, מפגשים מעניינים עם אוצרי תוכניות רזידנסי (שהות אמן) מובילות, קונצרט פסנתר במחסן לתיקון פסנתרים, ביקור בסלון קברט של ג'ובליה, ועוד הרבה הפתעות.

מיד לאחר הגעתנו לעיר, בראנץ' טעים ימתין לנו לא הרחק ממלון Sofitel Gendarmenmarkt שבו נתגורר. סופיטל הוא מלון חמישה כוכבים, הממוקם בלב מרכז העיר, בקרבת מקום לתחבורה ציבורית ומרכזי קניות.

נתחיל את היום הראשון עם ביקור בפרויקט מרתק של זוג אספנים שרכשו בונקר ענק וישן, והפכו אותו למקום מגוריהם ולתצוגת אוסף אמנות עכשווית עולמי. מקום מהפנט עם היסטוריה הפכפכה, ממש כמו העיר עצמה. משם נמשיך לאזור הגלריות החדש והלוהט של פוטסדמר שטראסה, שם נאכל ארוחת ערב במסעדה מבוקשת, עם ניחוח ועיצוב של פעם, אוכל גרמני, מוסיקה והרבה אוירה.

למחרת נגלה את ברלין מבעד לעיניו של אמן ישראלי החי במקום. הוא יעביר לנו הדרכה על אדריכלות העיר, עם דגש על מספר איזורים ומבנים שיש להכיר בעיר. לאחר ארוחת צהרים קלה, נתחיל בסדרת ביקורי הסטודיו שלנו, נבקר בסטודיו של אחד האמנים העולים כיום בגרמניה, שיציג לנו את עבודותיו, מחשבותיו ומחקרו. משם ניסע אל פרויקט אמנותי הנמצא במבנה ענק, בית חולים לשעבר מהמאה ה-19. לאחר ארוחה קלה במתחם, נבקר בשתי גלריות הפועלות במקום ומקדמות אמנים צעירים ושיתופי פעולה בינלאומיים. נסיים ברובע קרויצברג האופנתי במסעדה בעלת אופי קברטי משעשע ומעוצבת בהתאם.

ביום השלישי, לאחר ארוחת בוקר טובה במלון סופיטל, נמשיך את מסענו לשני ביקורי סטודיו אצל אמנים מצליחים, החיים בברלין. בחירת האמנים תלויה בזמינות האמנים, נעשית בקפידה, על פי המדיום בו הם יוצרים, רמת העניין והיכולות הוורבליות להעברת המידע לקהל. לאחר הפסקת קפה על הדרך, נמשיך בצהרים לביקור באוסף אמנות נוסף הנמצא בביתם התעשייתי של זוג אספנים עולמיים. לאחר מכן הערב יהיה חופשי.

ביום הרביעי נבלה בשני רובעים לוהטים של הסצנה העכשווית. ברובע קרויצברג ניסע לפגוש אמנים ידועים החיים ויוצרים במתחם רזידנסי בינלאומי וברובע נויקלן שם נבקר אמנים נוספים. בערב נסע אל רובע וודינג המתחדש, בו ימתין לנו, בסלון פסנתרים, קונצרט קלאסי מיוחד במינו. בין לבין, ישנן הפתעות ומפגשים שנגלה למשתתפים.

ביום האחרון בעיר, נבקר במוזיאון הצילום סי.או. במערב העיר. זהו מוזיאון שמארח לאורך השנים תערוכות של טובי הצלמים בעולם. וסוף סוף, צהרים חופשיים של שופינג לפני החזרה הביתה.

התכנית אינה סופית ועשויה להשתנות על פי זמינויות האמנים, המקומות, ואילוצים אחרים. התוכנית הסופית תשלח ותוצג למשתתפי הסיור בעת מפגש מקדים שהתקיים בארץ לפני הסיור.

המחיר כולל

  • טיסת אל על ישירה לברלין.
  • העברות משדה התעופה וחזרה
  • שהות לארבע לילות בבית המלון סופיטל ג'נדרמנמרקט ברלין או מלון אחר מדרגה ראשונה על בסיס לינה וארוחת בוקר.
  • כל הכניסות והביקורים המודרכים.
  • תחבורה ציבורית בברלין.
  • ליווי ע"י האמן אייל דינר והאוצר שרון תובל.

מדיניות דמי הביטל של הסיור

למילוי טופס הזמנה