03-7611200 צור קשר פייסבוק

מי אנחנו

ברוכים הבאים לעולם של נויה הולידייז, חברה שהוקמה מתוך חזון של יצירה וחדשנות תיירותית חוצה גבולות.

נויה הולידייז מתמחה בשני פלחי שוק עיקריים:

  • משפחות עצמאיות המחפשות "טיול כוכב" ביעדים המובילים באירופה – כפר נופש או יחידת נופש במקום כייפי ממנו אפשר לצאת ברכב שכור לאטרקציות המובילות לכל בני המשפחה. חופשה כזאת מגבשת את התא המשפחתי יחד עם פרטיות להורים. כל החבילות המשפחתיות  של נויה מבוססות על יחידות מרווחות עם מספר חדרי שינה, סלון ומטבח מאובזר, בדרך כלל בתוך סביבה ירוקה עם פעילות ענפה.
  • חופשות זוגיות ביעדים טרופיים. ירח דבש? חופשה רומנטית לחיזוק הזוגיות? חופשת צלילה וגלישה? טיול לגילוי יעדים טרופיים מרהיבים? נויה הולידייז בעלת נסיון עשיר, ידע וקשרים בלעדיים במלדיביים, סרי לנקה, זנזיבר, סיישל, מאוריציוס וטנזניה – מזמינה אתכם למסע של פעם בחיים.

נויה הולידייז מייצגת את כפרי הנופש של רשת Landal Greenparks באירופה – מעל 70 כפרים בהולנד, בלגיה, גרמניה, אוסטריה, צ'כיה, שוויץ ועוד. אלפי משפחות ישראליות נוסעות מדי שנה באמצעותנו לאותם כפרים נפלאים של לנדל. השילוב של בית מרווח, טיול רגלי או רכיבה על אופניים נטוע באיזור ירוק וקרוב לעיר הגדולה או פארק שעשועים והכל במחיר חסכוני ביותר – זה המודל המנצח של נויה הולידייז.

כמו כן נויה הוליידיז מייצגת באופן בלעדי כמה אתרי נופש מקסימים ביער השחור ובאיזור אגם גרדה שבצפון איטליה.

ביעדים הטרופיים נויה הולידייז מציעה לקהל הישראלי חבילות נופש וטיולים פרטיים על בסיס בתי מלון ורזורטים יחודיים. הודות לחוזים הישירים וכוח הקניה, נויה הולידייז יכולה להציע תנאים בלעדיים ללקוחותיה.

כמו כל  שאר מוצרי התיירות שלנו: אין מלון, רזורט או כפר נופש שלא ביקרנו ובחנו ודירגנו בעצמנו. הלקוח יכול להיות רגוע לחלוטין: הבחירה שלנו = חופשה מושלמת. העובדה הכי מרגיעה כי לא תמצאו תלונות, תביעות או טענות כנגד נויה הולידייז!

הצוות המקצועי שלנו מחכה להפוך את חלום החופש שלך למציאות.