בלעדי לנויה הולידייז!
האוצר שרון תובל יחד עם אמנים ישראלים החיים ויוצרים בחו"ל, מציע לך להצטרף אליו לסיורי אמנות עכשווית במספר יעדים בעולם. נגלה יחדיו את הסצנה האמנותית התוססת ביותר באותו יעד, מבעד לזווית ראייתו של אמן ישראלי שחי במקום, שערך וילווה אותנו במהלך הסיורים.

אודות עשייתו של האוצר שרון תובל.

הסיורים מתוכננים בקפידה ע"י אמנים ישראלים החיים במוקדי האמנות התוססים. יחד איתם נגלה את הסצנה האמנותית שאותה הם מכירים, מזווית ראייה שונה לגמרי מאשר ביקורים במוזיאונים ומוסדות אמנות גדולים. איתם נצא לאכול במסעדות האהובות עליהם ואיתם נבלה במקומות האהובים עליהם. שרון תובל יוסיף את זווית ראייתו כאוצר לכל אשר נחווה.

הקבוצות שלנו קטנות – מינימום 20 איש; מקסימום 25. חווית הסיור אישית, צעירה ותוססת, ומתאימה לכל הגילאים.

אנחנו נבקר בגלריות מיוחדות, בקואופרטיבים אמנותיים, מרכזי יצירה טרנדיים וסטודיואים של אמנים מרתקים. נגיע לפתיחות של ארועי אומנות שאסור לפספס. נפגוש אמנים מקומיים ונחווה יצירות בשיחה אישית עם האמן.

כחלק מהחוויה הייחודית של הסיורים, נתארח בבתי המלון בוטיק עם נגיעות של עיצוב ואומנות.

אם הנך חובב/ת אמנות עכשווית, ובא לך להצטרף למועדון ייחודי של אנשי אמנות עולמית, הגעת למקום הנכון!

מה כולל מחיר הסיור?

לכל חבילה שאנחנו תופרים, אנו מפרטים את מה שכלול ומה שלא. באופן כללי, הטיסות, בתי המלון הטובים והמיוחדיים על בסיס BB, והעברות והסיורים תמיד יהיו כלולים. יכול להיות שנכלול כניסות לירידי אמנות ושונות. מכיוון שהחוויה הקולינרית של כל אחד שונה – לא כללנו את הארוחות במחיר הסיור.

בקרוב נפרסם את הסיורים המתוכננים לאביב 2015: ברלין ולייפציג; לונדון; ברצלונה ומדריד, ניו-יורק.

לפרטים נוספים אודות הסיור, נא לפנות לשרון – 050-7412325. להזמנות ושאלות בעניין הטיסות, נא ליצור קשר איתנו 03-7611200.